OGÓLNOPOLSKA SIEĆ HURTOWNI SANITARNYCH

O firmie

Grupa Handlowa Sangroup

To organizacja zrzeszająca firmy działające w branży instalacyjno-sanitarnej, obejmująca swym zasięgiem teren całej Polski. Działamy na rynku od 1999 roku.

Naszym atutem jest długoletnie doświadczenie w pracy na rynku instalacyjno-sanitarnym. Pozwala nam ono optymalizować procesy handlowe i usprawniać bieżącą pracę, tak aby przynosiła wymierne korzyści ekonomiczne. Jakość naszych usług przekłada się na wizerunek przedsiębiorczej i dynamicznie rozwijającej się grupy handlowej, profesjonalnie i kompleksowo obsługującej zrzeszone firmy. Tworzymy innowacyjną organizację dla pozyskania przewagi konkurencyjnej. Jako grupa wyznajemy wspólne wartości i zasady, jakimi kierujemy się w codziennej pracy:

  • Dbamy o satysfakcję naszych partnerów, klientów, właścicieli i dostawców
  • Prowadzimy interesy uczciwie, z szacunkiem do wszystkich uczestników rynku
  • Dotrzymujemy umówionych terminów i sumiennie realizujemy powierzone nam zadania
  • Wymagamy najpierw od siebie, później od innych

Wzajemna pomoc jest naszym dobrem wspólnym, z którego korzystamy na co dzień.

Odpowiedzialność za rezultaty prowadzonych działań

Efektywność mierzona osiąganymi wynikami

Wysoka etyka pracy i prowadzenia biznesu

Współpraca na najwyższym poziomie

Miło nam Państwa poinformować, że zostaliśmy wyróżnieni w rankingu Gazele Biznesu 2023.

Gazele Biznesu, przyznawane przez dziennik Puls Biznesu, jest najstarszym i najbardziej wiarygodnym rankingiem małych i średnich firm w Polsce, zaś jego członkowie nalezą do szacownego grona elitarnych i najdynamiczniej rozwijających się firm. Obecność w rankingu to niewątpliwie ogromne wyróżnienie, ale również rekomendacja dla przyszłych i obecnych partnerów biznesowych w kraju i poza nim. Gazela Biznesu to również wyznacznik wysokiego poziomu zarządzania, rzetelności, transparentności i uczciwości, a także doskonałej kondycji finansowej. Ten sukces jest zasługą naszych Partnerów. Dziękujemy!

Nasi partnerzy i producenci

Zrzeszamy firmy działające w branży instalacyjno-sanitarnej, obejmujące swym zasięgiem teren całego kraju.

partnerów na terenie całej Polski

producentów z Polski i Europy

lata doświadczenia

ANA istnieje od 1991 roku. Jesteśmy firmą stawiającą na ciągły rozwój i osiąganie długofalowych celów. Pozostajemy przy tym rodzinnym przedsiębiorstwem o stabilnej pozycji rynkowej. Od ponad 20 lat systematycznie rozszerzamy naszą ofertę, aby jak najlepiej sprostać oczekiwaniom Klientów, realizując ich potrzeby.

ARMASAN to hurtownia techniki grzewczej, sanitarnej i instalacyjnej założona przez Henrykę i Krzysztofa Michalskich w 1999 roku. ARMASAN z rodzinnej firmy stała się nowoczesną hurtownią, której właściciele, wespół z pracownikami, codziennie starają się rozwijać procesy sprzedażowe i logistyczne, aby jak najlepiej zaspokoić wymagający rynek branży sanitarnej w Polsce.

Od ponad 20 lat zajmujemy się sprzedażą hurtową oraz detaliczną armatury instalacyjnej na rynku lokalnym. Naszym celem jest dostarczanie zarówno klientom indywidualnym, jak i instalatorom najlepszych jakościowo towarów, dopasowanych do ich potrzeb.

Firma nasza rozpoczęła swą działalność w roku 1992 od współpracy z niemieckim producentem techniki grzewczej firmą AEG, jako importer i dystrybutor przepływowych podgrzewaczy wody. W ciągu kolejnych kilkunastu lat działalności podpisaliśmy szereg umów handlowych z polskimi producentami, jak również z zagranicznymi podmiotami gospodarczymi, działającymi na terenie Polski. W roku 2006 przystąpiliśmy do Grupy Handlowej SanGroup, co pozwoliło na dalszy rozwój, poprzez dostęp do umów handlowych z kilkudziesięcioma nowymi producentami. Od listopada 2015 roku przenieśliśmy się do nowo powstałego miejsca w Bieruniu przy ul. Oświęcimskiej 302. W dalszym ciągu dokładamy wszelkich starań, aby rozwijać naszą ofertę produktową oraz szkolić personel w celu zapewnienia najwyższej jakości obsługi klienta.

Ponad 29 lat obecności na rynku. BASCO 2 to hurtownia z zakresu techniki grzewczej i instalacyjnej. Oferujemy szeroki wybór produktów, terminowe dostawy oraz fachową pomoc. Zaopatrując profesjonalistów, wykorzystujemy wieloletnie doświadczenie na rynku hurtowym i detalicznym. Obsługujemy inwestycje, firmy wykonawcze, sklepy, instalatorów. Nieustannie wdrażamy nowe rozwiązania technologiczne, aby jeszcze bardziej ulepszyć procesy logistyczne. Dzięki temu ciągle zwiększamy ilość oferowanych towarów, poszerzamy teren działalności i rozbudowujemy magazyny, co pozwala nam oferować dobre i znane produkty w konkurencyjnych cenach.

DIANA sp. z o.o. to firma o zasięgu czterech województw: małopolskiego, świętokrzyskiego, podkarpackiego i śląskiego. Działa na rynku od roku 2004. Jesteśmy hurtownią techniki grzewczej, instalacyjnej i sanitarnej, zaopatrującą podmioty gospodarcze oraz klientów indywidualnych. Nasi Dostawcy – renomowane firmy polskie i zagraniczne – zaufali ludziom z wieloletnim doświadczeniem, specjalistom, którzy w trosce o wspólny interes wskażą klientowi najlepsze rozwiązanie jego problemu. Pracownicy firmy DIANA swoją wiedzą i doświadczeniem pomogą sprostać wyzwaniom, jakie stawia klient, wybierający instalację i system grzewczy. Oferujemy szeroki asortyment materiałów do budowy instalacji wodnych, kanalizacyjnych, grzewczych, gazowych i wentylacyjnych.

PHU DUKAT z powodzeniem działa na rynku od roku 1990. Od chwili powstania sukcesywnie rozszerzamy swoją ofertę i zasięg działalności. Działamy lokalnie na terenie woj. pomorskiego i zachodniopomorskiego. Obecnie posiadamy pięć filii — dwie w Słupsku i po jednej w Sławnie, w Szczecinku i w Człuchowie. Założeniem firmy jest zaopatrywanie firm handlowych i instalacyjnych oraz inwestorów w materiały instalacyjne, sanitarne i z zakresu techniki grzewczej.

Nasza firma powstała w 2000 roku we Włoszczowie. Od momentu otwarcia firmy dynamiczny rozwój pozwolił nam na otwarcie trzech punktów sprzedażowych — sklepu firmowego, salonu łazienek oraz hurtowni hydraulicznej — dostosowanych do klientów hurtowych oraz detalicznych. W trosce o naszych klientów oferujemy marki oraz sprzęt jedynie najlepszej jakości, jednocześnie wprowadzając szeroki wachlarz nowości technologicznych do naszej oferty.

Hurtownia instalacyjno-sanitarna WSH FALA od ponad 50 lat zaopatruje sklepy instalacyjno-sanitarne na terenie województwa mazowieckiego. Mamy w ofercie artykuły najlepszych i najbardziej liczących się na rynku producentów wyrobów sanitarnych i instalacyjnych. Fachowa i doświadczona ekipa hurtowni doradzi, podpowie każdemu klientowi, sklepowi czy instalatorowi, jak wybrać nowoczesne systemy i sposoby montażu.

Nasza firma zajmuje się sprzedażą hurtową i detaliczną artykułów hydrauliczno-kanalizacyjno-grzewczych dla gospodarstw domowych, jak i przedsiębiorstw. Jesteśmy doświadczoną firmą z tradycjami. W 2020 roku świętowaliśmy 30-lecie istnienia INMETU.

Naszą działalnością jest handel artykułami z zakresu techniki grzewczej i sanitarnej, instalacji zewnętrznej i wewnętrznej oraz wentylacji i klimatyzacji. Oferujemy ponad 2 tysiące produktów dostępnych na miejscu. Jednocześnie, dbając o naszych klientów, zapewniamy profesjonalną obsługę, fachowe doradztwo oraz tworzenie indywidualnych ofert.

Kompleksowe rozwiązania dla każdej inwestycji. Wszystkie nasze oddziały ulokowane są w województwie małopolskim. Siedziba firmy INSTALDOM znajduje się w Budzowie.

Firma TECHNIKA GRZEWCZA INSTAL-DOM S.C. powstała w 2014 roku. Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą o silnej i ugruntowanej pozycji na rynku branży grzewczej, instalacyjnej i sanitarnej. Naszym nadrzędnym celem jest terminowe dostarczanie klientom niezawodnych materiałów i urządzeń najwyższej jakości. Współpracujemy z firmami instalacyjnymi, budowlanymi, sklepami z branży instalacyjnej oraz deweloperami.

Firma LECH CENTRUM sp. z o.o. to firma rodzinna powstała na bazie firmy LECH CENTRUM CIEPŁA działającej już od 1992 roku. LECH CENTRUM służy każdemu, kto buduje, remontuje, wyposaża dom czy mieszkanie, w doborze lub w wykonaniu wszystkich typów instalacji sanitarnych i grzewczych oraz zapewnia wyposażenie łazienek. Należymy do jednej z największych i dynamicznie rozwijających się grup zakupowych SANGROUP, co pozwala nam zaoferować Państwu najlepszą ofertę cenową, a także daje nam i naszym klientom dostęp do każdego produktu z branży techniki grzewczej, sanitarnej, ceramiki lub armatury łazienkowej.

Początki działalności naszej firmy sięgają końca ubiegłego stulecia. Przedsiębiorstwo rozpoczęło swoją działalność w 1998 roku, rozpoczynając sprzedaż pras hydraulicznych na terenie Polski, Czech oraz Słowacji. Od wielu lat współpracujemy z renomowanymi producentami artykułów instalacyjnych. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in. kotły węglowe, gazowe, systemy do montażu centralnego ogrzewania, centralnej wody użytkowej, ogrzewania podłogowego, a także oczyszczalnie ścieków, szamba, kolektory słoneczne, pompy ciepła i wiele innych.

Spółka NEPTUN od ponad dekady jest jednym z wiodących dystrybutorów systemów infrastrukturalnych w Polsce. Od lat zajmujemy czołowe miejsca w rankingach sprzedaży producentów wyrobów dla branży wodno-kanalizacyjnej i przemysłowej, a także armatury sanitarnej i techniki grzewczej. Poza asortymentem branży wod-kan, firma NEPTUN posiada szeroką ofertę materiałów budowlanych, dzięki czemu jest w stanie realizować zamówienia kompleksowo, co ma bezpośrednie przełożenie na wygodę i oszczędności klientów firmy.

Prowadzimy hurtownię instalacji wewnętrznych i sieci zewnętrznych NOVA, w której kupisz materiały grzewcze i sanitarne do swojego domu czy mieszkania. Siedziba naszej firmy mieści się na terenie województwa kujawsko-pomorskiego, jednakże prowadzimy sprzedaż wysyłkową umożliwiającą zakupy z całego kraju.

PLAST-BUD Zofia i Kazimierz Olszewscy Spółka Jawna jest rodzinną firmą, działającą na rynku od 1995 roku. Pasja i zaangażowanie oraz ciężka praca pozwoliły nam osiągnąć silną pozycję rynkową, dzięki której dzisiaj jesteśmy w stanie oferować wysokiej jakości produkty renomowanych firm krajowych i zagranicznych w bardzo atrakcyjnych cenach.

Jako firma ROLBUD-INSTAL działamy głównie w powiatach Nowy Sącz, Gorlice, Limanowa, Nowy Targ, jak również na terenie całego województwa małopolskiego już od 2005 roku. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy liderem w dziedzinie instalacji sanitarnych. Specjalizujemy się zwłaszcza w tworzeniu instalacji wodno-kanalizacyjnych i centralnego ogrzewania, ale jesteśmy w stanie zaspokoić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

FHUP SOCHA jest firmą z ponad 20-letnim stażem na rynku, mającą w swojej bogatej ofercie wszelkie materiały i akcesoria potrzebne do wyposażenia łazienki, jak również pełną gamę produktów niezbędnych do wykonania instalacji wodno-kanalizacyjnej, gazowej oraz centralnego ogrzewania.

Firma SZ'OLA powstała w 1990 Roku w Opolu. W ciągu następnych lat otworzyliśmy oddziały w Kędzierzynie-Koźlu i Prudniku. Zajmujemy sie przede wszystkim detaliczną i hurtową sprzedażą urządzeń oraz materiałów techniki grzewczej i sanitarnej. Oferujemy kabiny prysznicowe, meble łazienkowe, grzejniki, kafelki, zlewozmywaki, płytki ceramiczne, baterie łazienkowe, kotły gazowe oraz kotły CO.

Historia firmy TERMAPOL sięga lat siedemdziesiątych, kiedy Pan Marian Galach otworzył zakład usług hydraulicznych. Działające obecnie przedsiębiorstwo to firma rodzinna. Jej kadrę stanowi dwanaście osób, w tym aż czworo członków rodziny. Dziś prowadzeniem interesów zajmują się synowie Pana Mariana – Włodzimierz i Paweł Galach.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.Rozumiem